akvaryum filtre temizliği nasıl yapılır

Akvaryum İç Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar bu yazımızda yazarımız SEDA’ nın sizler için gece-gündüz çalışarak oluşturmaya çalıştığı Nasıl yapılır TV’den  “Akvaryum İç Filtre Temizliğinin Nasıl Yapıldığını”  anlatan bir video anlatımından bahsedeceğiz. Tarafımdan hazırlanan video anlatımına geçmeden önce bir kaç ayrıntıya değinmek istiyorum

 

  1. Akvaryum iç filtre temizliğini haftada 1 kez yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  2. Balık ve kullandığınız filtre sayınız ile akvaryum hacmine göre filtre süngerini 2-3 ayda bir değiştirmeniz önem teşkil etmektedir.
  3. Filtre temizliğini akan çeşme suyu ile değil akvaryum suyu ile yapmanız daha sağlıklı ve neşeli akvaryum ortamı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kelimeleri fazla uzatmak istemiyorum. Yazının devamında bulunan filtre temizliğini anlatan videoyu seyrettikten sonra bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Akvaryum İç Filtre Filtre Temizleme Videosu

 

 

 Akvaryum İç Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?

yazarımız cyborgteam

şimdiye kadar 114 yazı eklemiş.

merak eden, soru sormaktan çekinmeyen,araştırma yapmaya hevesli,teknoloji ve proje meraklısı boş zamanlarında balıkları ve R/C araçlar ile uğraşan teknolog birisi...

Bir önceki yazımız olan RC Robot Araba Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Arduino Projeleri, bu benim eserim projeleri ve RC araba projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Akvaryum İç Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Evcil Hayvanlar, Evcil Hayvanlar için Video Anlatımlı Çalışmalar, Genel, Video Anlatımlı Projeler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>