Bir Bullroarer (Ses Yapıcı) Yapımı

Evet arkadaşlar Bugün Size Bullroarers bir tören ses çıkarıcı, oyuncak ve sinyal cihazı yapmayı anlatacağım. Bunlar Avustralya, İskandinavya, Mali, Britanya Adaları ve tüm Amerika üzerinde dahil dünyanın birçok yerinde  yetişmektedir. Bunu Yapmak Çok Kolay arkadaşlar.
 


 
 
 
 
 
 
Bullroarer
Bullroarer Bir gürültü yapıcıdır. Oyuncak Bir Sinyal Cihazı Gibi. Bunlar Avustralya, İskandinavya, Mali, Britanya Adaları ve tüm Amerika üzerinde dahil dünyanın birçok yerinde, yetişmektedir.Bullroarer İle uzun mesafelerde seyahat edebilirsiniz ayrıca, düşük perdeli ses çıkaramıyor.
 
1.Adım
bullroarer
 
İlk Olarak Hızlı bir Açıklayayım,Bunu Etrafta Döndürmek ve sallamak Ses Çıkarır.
 
2.Adım – Malzemeler
Dize deliği Malzeme yapmak için nihai şekillendirme Matkap ve biraz kaba şekillendirme cebinde bıçak için bölme Beraberlik bıçağı Balta ve tokmak: benim evin etrafında bol, güzel söz değil,  çünkü genellikle sedir kullanabilirsiniz . Her türlü ahşap ile yapılabilir. Dize 5 Hakkında ‘ Ben Bir çeşit bitiş balmumu kullanırım ancak herhangi bir türde bir bitiş kullanabilirsiniz.’
3.Adım
bullroarer bullroarerbullroarerbullroarer
Benim Yaptığım Gibi kesiyorsunuz.
4.Adım
bullroarer F8LOZ3WHCJOGQ76.LARGE FLLGCWRHCJOGQ73.LARGE FM0PJSLHCJOGQ75.LARGE FW3INY3HCJOGQ78.LARGE
ޞimdi şekillendirme zamanı. Böyle Bir şekil veriyorsunuz vermek zor biliyorum ama yapmalısınız. ޞimdi ise testimize geçelim ses çıkartıyormu ? Veya sağlammı ?
Biraz ağır olabilir o yüzden hızlı dönmeyebilir.
5.Adım
bullroarer bullroarer bullroarer bullroarer

Neredeyse bitti. Bu sefer ben yaptım sadece kozmetik iş. Resimlerde görüldüğü gibi yaptıktan sonra şimdi kullanmaya başlayabiliriz.
6.Adım – Kullanım
bullroarerbullroarer
İşlemlerimiz biti şimdi kullanabilirsiniz, Teşekkürler.

 
 

http://www.instructables.com/id/How-To-Make-A-Bullroarer/?ALLSTEPS

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Genel, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir