Dekoratif Kapı Süsü Yapımı

1
Hepimiz evlerimizin dıştan içe kadar her tarafının güzel gözükmesini isteriz. Evin iç dekorasyonuna ne kadar önem veriyorsak dışına da önem veririz. Evimizin girişi de güzellik bakımından önemlidir. İşte bu nedenle giriş kapımıza güzel ve kolay bir kapı süsü tasarımı yazımızı sizlere hazırladık. Projenin yapımı için BUYRUN DEVAM EDELİM.

2
Projenin yapımında kullanacağımız malzemeler:

  • Çiçek Figürlü Kurdele
  • Deniz Makarnası
  • Toplu İğne
  • Sakallı İp

 
 
3
Projede kullanacağımız deniz makarnası ile sakallı ipin aynı renkte olmasına dikkat ediniz. Bu şekilde projemizin daha güzel gözükmesini sağlayacağız. Projeye ilk olarak sakallı ipimizi deniz makarnasına sıkı bir şekilde resimde olduğu gibi sararak başlıyoruz.
 
 
4
Sakallı ipimizi sıkı bir şekilde deniz makarnasına sarmaya devam ediyoruz. Bu şekilde sakallı ipin örgülü kısmının gözükmesini de engellemiş oluyoruz. Ve bu da projemize artı güzellik katıyor.
 
 
5
Bu işlemi tamamladıktan sonra papatyalarımızı keserek toplu iğne yardımıyla deniz makarnasına takıyoruz.
 
 
6
Projemiz tamamlanmıştır. Ancak süsünüzün daha da ilgi çekici olmasını istiyorsanız “Hoşgeldiniz” şeklinde yazılar da yazabilirsiniz.
 
 
 

http://www.duitang.com/people/mblog/17378736/detail/

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir