5

Dekoratif Kapı Süsü Yapımı

GGMZEYUD77X1JO9 Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Hepimiz evlerimizin dıştan içe kadar her tarafının güzel gözükmesini isteriz. Evin iç dekorasyonuna ne kadar önem veriyorsak dışına da önem veririz. Evimizin girişi de güzellik bakımından önemlidir. İşte bu nedenle giriş kapımıza güzel ve kolay bir kapı süsü tasarımı yazımızı sizlere hazırladık. Projenin yapımı için BUYRUN DEVAM EDELİM.

XGBX4GW8NT9OT3F Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Projenin yapımında kullanacağımız malzemeler:

  • Çiçek Figürlü Kurdele
  • Deniz Makarnası
  • Toplu İğne
  • Sakallı İp

 
 
WJEIVN09BH2K6WW Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Projede kullanacağımız deniz makarnası ile sakallı ipin aynı renkte olmasına dikkat ediniz. Bu şekilde projemizin daha güzel gözükmesini sağlayacağız. Projeye ilk olarak sakallı ipimizi deniz makarnasına sıkı bir şekilde resimde olduğu gibi sararak başlıyoruz.
 
 
JBYVF36AMI8DUNV Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Sakallı ipimizi sıkı bir şekilde deniz makarnasına sarmaya devam ediyoruz. Bu şekilde sakallı ipin örgülü kısmının gözükmesini de engellemiş oluyoruz. Ve bu da projemize artı güzellik katıyor.
 
 
WOGV7KJXD0J593C Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Bu işlemi tamamladıktan sonra papatyalarımızı keserek toplu iğne yardımıyla deniz makarnasına takıyoruz.
 
 
BIKP67XMJU51K6X Dekoratif Kapı Süsü Yapımı
Projemiz tamamlanmıştır. Ancak süsünüzün daha da ilgi çekici olmasını istiyorsanız “Hoşgeldiniz” şeklinde yazılar da yazabilirsiniz.
 
 
 

http://www.duitang.com/people/mblog/17378736/detail/

pf button Dekoratif Kapı Süsü Yapımı

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın