Krizantem benim ençiçeğin dış kenarına yakın daha açık bir renk için çiçek merkezinde koyu doymuş rengi solmaya yaprakları ile çeşitleri gibi. Yani dün, plastik kaşık kullanarak dekoratif ayna üzerinde bu görünümünü çoğaltmak için denemeye karar verdi.
Yani Açıkçası görünmüyor tam bir kasımpatı gibi, ama oldukça iyi olduğunu düşünüyorum! Sen ne düşünüyorsun?
Bu proje ile eğlendim! Bu deneme yanılma çok oldu, bu yüzden ben sana bu aynayı yapmak için aldı adımları anlatacağım, ama ben de tekrar yapmak olsaydı ben değiştirmek istiyorum ne söyleyeceğim.
Öncelikle, ben 48 plastik kaşık altı paketlerini aldım ve hepsi kapalı kolları kesilmiş. Ben bu maliyet paket yerde yaklaşık $ 1.30 (gerçekten ağır plastik kaşık! Alamadım) mevcuttur mutlak ucuz kaşık aldım, ve ben makas onlara sadece iyi çalıştı bulundu.
Sonra, ben … zanaat havasında oldu deÄŸil güç araçlarını kullanmak. Bunun yerine benim yapboz çıkıyorum ve benim kasımpatı için üs olarak kullanmak için 1/4-inç MDF bir parça dışarı kesme, yerine ben ne vardı kullanmayı seçti. Ben daha kolay olacağını düşündüm, ve muhtemelen, ama ben tekrar yapmak olsaydı, ben sadece dekupaj çıkmak ve kendi formunu keserdim.
Ama burada ne yaptım. Ben Michael (bir 18-inç form ve bir 12-inç form) iki MDF çelenk kullanılan formlar, ve ben sıcak tutkal kullanarak onları bağlı ve kaşık bazı Ben sadece kesilmiş bu işler.
Sonra alt kaşık kolları ile onu devrildiğinde, ve bunu takmak için sıcak tutkal kullanarak (neredeyse kart destesi gibi) kalın kağıt ile boşluğu kaplı. Gez, ben bu noktada baz astarlanmalıdır gerekirdi, ama o beni şafak bile vermedi biliyoruz.
Sonra sıcak tutkal ile kaşık bağlama başladı. I kaşık aralığı için bir kılavuz olarak MDF çelenk şeklinde delikler kullanılır. Ben sadece eyeballed, ama ben dış halka çok fazla üst üste değil kaşık iç halkası için sırayla kaşık arasına bol olması gerektiğini biliyordu.
Ben sadece kaşık eklenmesi ve katman tuttu …
Ben kaşı
Ben denedim ve benim duvarda asılı içinde bunun iyi fotoğraf almak için çalıştı, ama gömme aydınlatma her bin sert ve rahatsız edici gölgeler yarattı, bu yüzden onun ilk onu iyi fotoğraf almak için bu sabah yan çıkardı.
Ben çıktı yolu seviyorum! Ben hiç daha önce bir çamurcun krizantem gördüm sanmıyorum, ama ben bu konuda iyiyim. 🙂 BitmiÅŸ kasımpatı çapı yaklaşık 21,5 inç olduÄŸu ortaya çıktı.
Ben hala bunun için mükemmel bir yer bulamadım, ama (ben hiç bu odada üzerinde çalışmak için zaman bulabilirsiniz eğer!) Ofisime harika bir ek yaparak bitireceğiz düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir