IMG_4234[1]

Denizci Çerçeveler

Bu soğuk kış günlerin de hepimiz sıcak yaz mevsimini özlemişizdir. Bende bugün sizlere,mavi ile beyazın muhteşem uyumundan oluşan bir tasarımı sizlerle paylaşacağım.
MALZEMELER;
Ahşap çerçeve
İç dekorasyon boyası
Desenli sticker
Fırça

 

 

 

 

Öncelikle ne çeşit bir obje yapmak istediğimize karar vermemiz gerekiyor.Ben ahşap çerçeveyi tercih ettim fakat siz isterseniz farklı bir üründe de çalışabilirsiniz.Evinizde kullanmadığınız veya üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz bir üründe olabilir.İşlemimize ilk olarak çerçevemizi boyama ile başlıyoruz,boyama işlemini bitirip kurumasını bekliyoruz.Sonra temaya uygun stickerları çerçevemize yapıştırıyoruz.Deniz kabukları da çok  güzel yakışıyor onlardanda kullanabilirsiniz.Uyguladığımız stickerların çerçeve dışına taşan kısımları olursa kesmeyin çünkü uzaktan bakıldığında üç boyutlu özelliği kazandırdığı özelliğini göreceksiniz:)

 

 

 

 

 Denizci Çerçeveler

yazarımız nur

şimdiye kadar 430 yazı eklemiş.

Okumayı,yazmayı,spor yapmayı,bilgisayarla uğraşmayı ,güzel olan her şeyi seven,başarılarla mutlu olan,yeni bilgiler öğrenmeye meraklı,araştırmacı,öğrendiklerini ve yaptıklarını başkalarıyla paylaşan biri

Bir önceki yazımız olan Yavruluk Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemizde akvaryum için yavruluk yapımı, kendimiz yapalım ve nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Denizci Çerçeveler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Ev-Dekorasyon, Genel, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , .

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>