9

Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Çevremizde çoğu yerden rahatlıkla temin edebileceğimiz çok farklı çeşitte bardak altlıkları satılmaktadır. Ancak bunların hiçbiri kendi el emeğimizin yerini tutamaz. Düğmelerle bardak altlığı yapılabileceğini hiç duymuş muydunuz? Evet, düğmelerle bardak altlığı yapımı. Hem çok güzel, hem de çok değerli bir proje. Projenin yapımı için BUYRUN DEVAM EDELİM. 

lpmarw1p2crochet1 lg Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Projeye başlangıç olarak düğmelerimizi kare biçimi oluşturacak şekilde yan yana diziyoruz. Bu karenin büyüklüğü size kalmış, bardak altlığınızın ne kadar büyük olmasını istiyorsanız o kadar büyütün.

 

 

lpmarw1p2crochet2 lg Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Herhangi bir renk ip kullanarak düğmelerimizi dikiyoruz.

 

 

lpmarw1p2crochet3 lg 227x300 Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı lpmarw1p2crochet4 lg 225x300 Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Düğmeleri dikerken kare biçimindeki her sıradaki düğme sayısı aynı olduğu için ilk sıradaki düğme sayısına da dikkat etmeliyiz.

 

 

lpmarw1p2crochet5 lg 225x300 Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı lpmarw1p2crochet6 lg 225x300 Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Düğmeleri sıra sıra dikdikten sonra bu sıraları birbirine yine herhangi bir renk ip ile bağlıyoruz.

 

 

lpmarw1p2crochet7 lg Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Yukarıdaki işlemi de tamamladıktan sonra projemizin sonuna gelmiş oluyoruz.

lpmarw1p2crochet9 lg Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

 

 

 

lpmarw1p2crochet8 lg Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

Artık  projenizi kullanabilirsiniz.

 

 

http://www.craftstylish.com/item/42331/how-to-make-a-woven-button-coaster

 Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı

yazarımız Alparslan

Alparslan Torunoğlu şimdiye kadar 77 yazı eklemiş.

Bir önceki yazımız olan Yavruluk Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemizde akvaryum için yavruluk yapımı, kendimiz yapalım ve nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Düğme Kullanarak Bardak Altlığı Yapımı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Tuhaf Şeyler, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>