ev tasarımı

Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır?

262892 236355216497943 829049611 n Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır?

 

Merhaba,tekrardan ben geldim icon smile Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır? ama bugünki konumuz ne bi tasarım ne de bir icat,bugunki yazım biraz huzur biraz mutluluk aslında icon smile Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır? şu evde kim olsa huzurlu olur gerçi bende biraz buna değineceğim aslında.. mutluluk kimine uzak kimine yakın kimi için olsada olur

kimi için o olmazsa olmaz herkesin mutluluk kavramı farklıdır elbette kimi arkadaşta arar kimi sevgilide kimi ailede ama huzur işte bu evde icon smile Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır? o koltuga uzanıcaksın bir yandan şömine yanıcak alıcaksın kitabını demiycem çünkü çok kitap okuyan bir insan degilim ama bu resmi annem yorumlasa eminimki kitabı o araya sıkıştırırdı icon smile Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır? bana kalsa uzanıp takarım kulaklıgımı dınlerim müzigimi,alırım defterımı kalemımı yazarım bişeyler o anki huzuru ruh halimi anlatırım ki çogu zaman yaptıgım şeydır bu insan rahatlıyor her zaman böyle yaptıkça ki böyle bi evde olursa o huzur 2 kat artar kendini dinler insan,ruhu dinlenir.. ve benım bu ara böyle bi evde olmaya ihtiyacım var evet,böyle bir evde yaşamak ısteyenlere önerim..

-yazılarımda sizi sıkmak istemiyorum aslında farklı konularıda ele almak istedim ki zaten hep proje tasarım paylaşan yazarlarımızda var umarım okurken sıkılmazsınız ve bitirdikten sonra yuzunuzde ufak bı tebessum oluşturabilmişimdir saglıcakla kalın.. icon smile Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır?

 

 Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır?

yazarımız seda

seda balcı şimdiye kadar 46 yazı eklemiş.

Gezmeyi,hayatı yaşamayı ve teknolojiyle ugraşmayı,ögrendiklerini insanlarla paylaşmayı seven,bir o kadar da sevecen biriyim.. :)

Bir önceki yazımız olan Odun İle Dekoratif Mumluk Yapımı başlıklı makalemizde atık malzemelerin değerlendirilmesi, basit proje yapımı ve basit projeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Huzur ve Mutluluk Nasıl Sağlanır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Diğer and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>