kkajıpwr

Karton İle Gül Yapımı ve Ağaç Süsleme

Evinizin güzelliğine önem veriyorsanız bu proje tam size göre. Karton ile dekoratif güller yaparak hem evde yetiştirdiğiniz çiçeklere ekleyip çiçeklerinizin görünümünü güzelleştirip hem de evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu projeyi yaparken bir o kadar da eğleneceksiniz. Projenin yapımı için BUYRUN DEVAM EDELİM. 

Proje Yapımında İhtiyaç Duyacağımız Malzemeler:

  • Renkli Karton
  • Kalem
  • Makas
  • Yapıştırıcı

YL0LXGLMTDM72UV 11 Karton İle Gül Yapımı ve Ağaç Süsleme

Öncelikle kartonumuzu istediğimiz boyutlarda olacak şekilde kare biçiminde kesiyoruz. Kestiğimiz bu kare kartonun üzerine de resimde olduğu gibi spiral çiziyoruz. Çizdiğimiz bu spirali makas yardımıyla kesiyoruz. Sonra da kestiğimiz ucundan resimde görüldüğü gibi kıvırıyoruz. Ve gülümüz hazır. Çiçeklerinizi süsleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 Karton İle Gül Yapımı ve Ağaç Süsleme

yazarımız Alparslan

Alparslan Torunoğlu şimdiye kadar 77 yazı eklemiş.

Bir önceki yazımız olan RC Robot Araba Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Arduino Projeleri, bu benim eserim projeleri ve RC araba projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Karton İle Gül Yapımı ve Ağaç Süsleme
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Tuhaf Şeyler, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>