Kasetten Cüzdan Yapımı

Eğer sizde evinizde bulunan eski, kullanılmayan kasetlerinizi ne yapacağınızı bilmiyor ve bu kasetleri değerlendirmek istiyorsanız bu proje tam size göre. Elinizdeki kasetleri atmak yerine kendinize harika bir cüzdan yapabilirsiniz. Yapımı birkaç adımdan ibaret olan bu projeye başlamak için BUYRUN DEVAM EDELİM. 
imgp3864
 
Eğer projeyi uygulamadan önce birden fazla cüzdan yapmak istiyorsanız aşağıda belirtilen malzemelerin yapacağınız adet kadar elinizde bulunması gerekecektir.
Proje İçin Gerekli Malzemeler;

  • Eski Kaset
  • Metal Ağızlık (metal para cüzdanına uygun olacak)
  • Keçe veya kumaş (kasetinize uygun renkte olması önerilir.)

imgp3859
İlk olarak elinizdeki kaseti ortadan ikiye kırmadan ayırın. Daha sonra içerisine elinizde bulunan kumaş veya keçeyi güzelce yerleştirin.
imgp3860
 
Kumaşı güzel ve düzgün bir şekilde kasetin içerisine yerleştirdikten sonra metal cüzdan ağızlığını aşağıdaki şekildeki gibi  kasetin ağız kısmına monte ediniz.
imgp3862
 
Bu işlem sonunda projeniz tamamlanmış olacaktır. Cüzdanınızın hazır olup olmadığını anlamak için de cüzdanı açıp kapatın. Projeniz bitmiştir. Dilerseniz bu cüzdan gibi birçok miktarda yapabilirsiniz.
imgp3865
 

http://www.chezlin.com/2008/11/cassette-tape-coin-purse/

Posted in Basit Projeler, Çocuk, Diğer, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Tuhaf ޞeyler, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir