keçelerden battaniye yapımı

Keçelerden Dekoratif Battaniye Yapımı

Soguk kış günlerinde evimizde dizimizi filmimizi izlerken bizi ısıtacak güzel bir battaniye tasarımınu şimdi sizlerle paylaşacagım..

 
Öncelikle bize gereken keçe ve farklı renklerde desenlerde kumaşlar,tabi bu kumaşlar battaniye uygun olursa daha iyi olur.
şimdi keçelerimizi büyüklü küçüklü kare ve dikdörtgen şeklinde kesiyoruz .

 

 

recovergirl sweater blanket how to1 1 Keçelerden Dekoratif Battaniye Yapımı

keçelerden battaniye yapımı

kestigimiz bu keçeleri dikiş yardımıyla birbirine birleştiriyoruz elinizde kalın çuval ignesiylede dikebilirsiniz ya da dilerseniz evinizde dikiş makinanız varsa onlada dikebilirsiniz.


en sonunda battaniyemiz bu hali alıcaktır,güle güle kullanmanız dileğiyle sevgiyle kalın..

 Keçelerden Dekoratif Battaniye Yapımı

yazarımız seda

seda balcı şimdiye kadar 46 yazı eklemiş.

Gezmeyi,hayatı yaşamayı ve teknolojiyle ugraşmayı,ögrendiklerini insanlarla paylaşmayı seven,bir o kadar da sevecen biriyim.. :)

Bir önceki yazımız olan R/C Araçlar Su Geçirmez Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde R/C Araçlar Su Geçirmez Nasıl Yapılır, su geçirmez kumandalı araç ve su geçirmez kumandalı araç nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Keçelerden Dekoratif Battaniye Yapımı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Çocuk, Ev-Dekorasyon, Genel, Giyecek, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>