Konserve Kutularından Kalemlik Yapımı

Merhaba sevgili www.ne-nasil.net ziyaretçileri yine bambaşka ve şirin bir tasarımla sizlerleyim 🙂 tasarımımızın yapılışını ögrenmek için lütfen yazının devamını okuyunuz..
 

 
 
Bize gerekli olan konserve kutusu istedigimiz renklerde yağlı boya ve kalp delgeci,yıldız veya farklı bir şekil delgecide olabilir.
Öncelikle evimizde bulunan dergi yapraklarından kalp şeklindeki delgecimizden istedigimiz kadar kalp şekli çıkarıyoruz,daha sonra konservemizi istedigimiz şekilde boyuyoruz ama beyaz ve hafif eflatun rengini karıştırıp boyarsanız güzel bir ton elde edersiniz.

konserve kutusundan kalemlik nasıl yapılır?

konserve kutusundan kalemlik nasıl yapılır?


Boyadıgımız konserve kutusunu güzelce kuruttuktan sonra iki kalp şeklimizi alıp alt uclarından aralarında hafif boşluk kalacak şekilde konserve kutumuzun üstüne yapıştırıyoruz,ve arasına siyah keçeli kalemimizle kelebeğimiizn vucudunu ve antenelrini çizelim,bu şekilde konserve kutumuzun üstüne istediginiz kadar motif yapalım..
vee kalemligimiz hazır 🙂
konserve kutusundan kalemlik nasıl yapılır?

konserve kutusundan kalemlik nasıl yapılır?

Posted in Basit Projeler, Diğer, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir