candydish2

Pet Şişe İle Şekerlik Yapımı

Herkesin evinde genellikle pet şişe bulunmaktadır. Bunları bilinçsiz bir şekilde çöp kutusuna atmaktayız. Fakat bu pet şişelerden çeşitli proje ve tasarımlar yapılmakla birlikte, bunların biriside bu proje ile yapacak olduğunuz dekoratif bir şekerlik. Projenin devamı için BUYRUN DEVAM EDELİM. 

candydish2 300x300 Pet Şişe İle Şekerlik Yapımı

 

Öncelikle yapmanız gereken işlem, elinizde bulunan pet şişenin alt tarafını düz bir şekilde kesip kenarlarından istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

candydishlg1 228x300 Pet Şişe İle Şekerlik Yapımı

 

Bu aşamadan sonra şekerliğinizi süslemek ve şekil vermek tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Dilerseniz pet şişenin etrafını boyayabilir kurdale veya farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Böylelikle basit ama harika bir şekerliğiniz kullanıma hazırdır.

 

 

http://www.happycenter.com.tr/tasarim/pet-sise-kullanarak-sekerlik-yapimi/

 Pet Şişe İle Şekerlik Yapımı

yazarımız oguzhan.tt

Oğuzhan Torunoğlu şimdiye kadar 15 yazı eklemiş.

Bir önceki yazımız olan Yavruluk Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemizde akvaryum için yavruluk yapımı, kendimiz yapalım ve nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Pet Şişe İle Şekerlik Yapımı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Elişi Örgü ve Dantel Modelleri, Ev-Dekorasyon, Genel, Tuhaf Şeyler, Yapım Kuşağı and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>