puf

Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı

Gördüğümde çok hoşuma giden ve hepinizin beğeneceği farklı bir tasarımı şimdi sizlerle paylaşacağım icon smile Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı
Malzemeler;
-yeterli sayıda plastik şişe
-karton
-tutkal
-elyaf
-kumaş
Öncelikle plastik şişelerimizi kapaklarıyla beraber dik bir şekilde yerleştiriyoruz daha sonra yuvarlak şekilde kestigimiz kartonlarımızın hem üst tarafına hem alt tarafına koyuyoruz.

tutkalla kartona şişelerimizi yapıştırıyoruz yuvarlak bir şekilde daha sonra elyafla her tarafını güzel bir şeklide kaplıyoruz,tıpkı resimdeki gibi.
 Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı

ardından istedigimiz desende bir kumaşla kaplıyoruz ve pufumuz hazır,gayette masrafsız icon smile Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı
 Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı
D
ilerseniz pufunuza kılıfta örebilirsiniz öylede ok hoş duruyor..

 Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı

yazarımız seda

seda balcı şimdiye kadar 46 yazı eklemiş.

Gezmeyi,hayatı yaşamayı ve teknolojiyle ugraşmayı,ögrendiklerini insanlarla paylaşmayı seven,bir o kadar da sevecen biriyim.. :)

Bir önceki yazımız olan Yavruluk Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemizde akvaryum için yavruluk yapımı, kendimiz yapalım ve nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Plastik Şişelerden Güzel Bir Puf Yapımı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Basit Projeler, Ev-Dekorasyon, Genel, Giyecek, Yapım Kuşağı and tagged .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>