Rulo kağıtlardan çiçek yapımı

Rulo Havlu Kağıtlardan Çiçekli Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Merhaba ne-nasil.net ziyaretçileri bugün sizlerle duvarını süsleyecek şık bir tasarımı paylaşmak istiyorum,yapıcagımız bu tasarım oldukça basit ve bir o kadar da güzel şimdi hemen projemizin yapım aşamasına geçelim..

Malzemeler;
-Rulo havlu kagıt
-makas
-Yapıştırıcı

Rulo Havlu Kagıtlarından Çiçekli Duvar Süsü Yapım Videosu;

'); }

 Rulo Havlu Kağıtlardan Çiçekli Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

yazarımız seda

seda balcı şimdiye kadar 46 yazı eklemiş.

Gezmeyi,hayatı yaşamayı ve teknolojiyle ugraşmayı,ögrendiklerini insanlarla paylaşmayı seven,bir o kadar da sevecen biriyim.. :)

Bir önceki yazımız olan RC Robot Araba Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Arduino Projeleri, bu benim eserim projeleri ve RC araba projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Rulo Havlu Kağıtlardan Çiçekli Duvar Süsü Nasıl Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Creative Commons License
This work, unless otherwise expressly stated, is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License.

Posted in Ev-Dekorasyon için Video Anlatımlı Çalışmalar, Genel, Video Anlatımlı Basit Projeler, Video Anlatımlı Projeler, Video Anlatımlı Sanat-El işi Çalışmaları and tagged , , , , , .

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>